A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • lyrics.al

Ndodh sot

ne lyrics.al

(Story)

Naser Beqiri

mbush sot

32 vjeç

Mad Lion

mbush sot

38 vjeç

Arash

mbush sot

41 vjeç

Taio Cruz

mbush sot

33 vjeç

John Cena

mbush sot

41 vjeç

Dardan Aliu

mbush sot

36 vjeç

Fifty

mbush nesër

30 vjeç

Kelly Clarkson

mbush nesër

36 vjeç

Krimineli

përkujtohet nesër

në 7 vjetorin e vdekjes

Tahir Kolgjini

përkujtohet nesër

në 115 vjetorin e lindjes

📈 This Week's Most Wanted

Karriera e Vjollcës ka filluar në moshën 18 vjeçare ku ka kënduar për herë të parë në festivalin "Zëri i Drenicës". Albumet e Vjollces përmbajnë muzik...
Mehedin Përgjeqaj u lind në Hajvali të Prishtinës. I ati i tij Hasani, rrjedh nga një familje e Lumbardhit të Deqanit. Pasi Hasani kreu shkollimin në ...
Viktor Paloka i njohur si Rebel a.k.a. Unikkatil është nje repper nga Prishtina qe jeton në Bronx, New York. Shkollën fillore e mbaroi në Prishtinë. M...
Albani me origjinë është nga Vlora. Babai i tij në atë kohë punonte si oficer dhe i duhej të shpërngulej në Lushnje ku dhe lindi Albani. Pas disa vjet...
Rrjedh prej një familje 7 antarëshe, kan qenë 4 vëllëzër dhe një motër. Huazimet e para muzikore i ka marrë nga vëllau i tij, edhe si i vogël ka dashu...
U rrit në frymën islame bashkë me familjen në vendlindjen e tij. Si fëmijë ishte i pasionuar pas artit dhe krijimtarisë letrare, i cili këndonte dhe s...
Më datë 24 Janar 2013, Nusret Kurtishi publikon videoklipin "Jeta Pas Vdekjes". Më datë 8 Korrik 2013, Nusret Kurtishi publikon videoklipin "Nuk Je...
Talenti i ri i hip hopit quhet Mërgim Kida dhe në muzikë njihet thjesht si Kidda. Ai u bë i njohur me bashkëpunimin me S4MM të titulluar “Komedi” me ...
Më datë 12 Dhjetor 2015, Ariana Cena publikon videoklipin "S'jom Mo"....
Është një ndër këngëtarët më të kërkuar në ambientet me muzikë live dhe muzika e tij pëlqehet nga grupmosha të ndryshme. Jeta e artistit është gjithnj...

🔝 TopSpot 100

» Full charts »

🔜 Coming Soon Music Videos ⌛

“Cigarxhiu”

Killua

2018-04-23T18:00:00

“Bad Things”

Anxhela Noti

2018-05-30T18:00:00

“Anna”

Young Zerka

së shpejti...

“Power”

Lumi B & Liki

së shpejti...

“Homie”

Fuego Feat. Zzap

së shpejti...

“Bla Bla Bla”

Klea Huta

së shpejti...

“50”

Getinjo

së shpejti...

“Hallall Te Qofte”

Edona Llalloshi

së shpejti...

“Smooking Cubana”

Çartani Feat. Don Phenom

së shpejti...

“For U”

Besa

së shpejti...

» More Videos »

📊 This Week's Poll

Këngëtari Më I Mirë?
Poll Of The Week: 23-29 Prill 2018  

(30%, 45 votes)
(27%, 40 votes)
(21%, 32 votes)
(17%, 25 votes)
(3%, 5 votes)
(1%, 2 votes)

Votes: 149

Voter turnout:

Poll added by:  elidonihaxhiaj

More Polls »


🆕 Updates

lyrics.al © 2007 - 2018