A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: 0092 is a group/singers. Në Maj 2007, 0092 marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Hey Lady"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ninety Six Record's

Stars

Grupi Junior

Galeria 90

G-Street

A.R.C

Angels D.I.Ll.E.R.I-G

B.D.G

Bakashanta

Psychos


Tags: 0092, Grupi 0092

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018