A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: 02 is a group/singers of Hip-Hop music. Në Nëntor 2003, Jehona Sopi marrin pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Tash Dhe Perseri", në bashkëpunim me 02....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Eklips Family

JT

HitBoyz

RealGangsta

Ritmi I Nates

Zineflw

Maskat-G

Treshat

G-X

K-Boy's


Tags: 02

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018