A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
1.8.7 Record's

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: 1.8.7 Record's is a group/singers. Grupi 1.8.7 Records eshte nje grup qe posedon nje studio ne Gjilan perkatesisht ne lagjen Qarnaqeshme. Ata jane kengetar nga Gjilani dhe perbehen nga Shlemi Graniri 1 dhe Graniti 2. Ata ne studion e tyre kane filluar te kompozojne kenget e tyre dhe tani me kane bere edhe spotin e tyre te pare te quajtur jemi 1 per hip hopin. Lagja nga ata vijne dhe rrijne me shume eshte lagjia e Salles ose nje ghetto e rrezikshme ku me heret kishte humbur jeten ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Stars

Slim Hiths

Bs Crew

Special-G

Xhoi And Iroson

Phantoms

XXL Records

Grupi Izbica

Nipat E Gjelir Islamit

Zona


Tags: 1.8.7 Record's, 187 Records

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018