A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
1ky

Tags: 1ky, 1 Ky, 1-Ky, Kreshnik Jupolli

Origin: Prishtinë    Residence:        Age: 24   Zodiac sign: Virgjeresha  
1ky is a not so known singer. Kreshnik Jupolli i njohur 1-Ky ka lindur ne Prishtinë, ku jeton dhe studion. Ai vijoj mesimet ne shkollen fillore "Dardania" ne Prishtinë, si dhe shkollen e mesme e perfundoj ne Gjimnazin natyror "Xhevdet Doda". Ai njihet per bashkpunimet e tij me kengetare te tjere si Casper, Nescho etj. Kreshniku muziken e ka si hobi dhe veqohet per talentin e tij sidomos neper refrene te kengeve....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  33

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017