A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: 1tt'z is a singer. EMRI : ARIANIT MOSHA : 18 VENDBANIMI : PRIZREN NOFKA : 1TT'z {1 te te } HOBI : HIPHOPIRASH ShKOLLIMI : E KA NDERPRE MIRRET ME RAP : QE 4'VJET FULL BASHKPUNIME : ANESTEZIONI . AGRESIONI . PATTO G FLLIP . CUBA . MR C . SCABY BONSATON DNS . CRYSTAL , EDA , UCK . BIG SELL . ONX . LUCK G etj....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lindi Sahiti

Slaer

Florin Kelmendi

Virus

Ardit Tafarshiku

Mergim Highzeri

Semi

Arnis Telaku

Besir Raqipi

Syla Zabeli


Tags: 1tt'z

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018