A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  33
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: 2 Life is a group/singers of Hip-Hop music. 2-LIFE eshte nje Grup Rap nga kosova i cili perbehet nga dy antar Milot RAÇI dhe ilir ISUFI. Në Korrik 2011, 2 Life marrin pjesë në Kosova Fest 2011 me këngën "Pse O Lot". Në Korrik 2012, 2 Life marrin pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "Syve Te Mi Po Ju Pelqen"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dominoz

T1gr4t

Arm

North Side

Double-G

Ritmi I Nates

T-Fam

Maskat-G

G-X

Treshat


Tags: 2 Life

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018