A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
2 Shkupi Flow (Goca)

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  8
BIOGRAFIA: 2 Shkupi Flow (Goca) is a popular group/singers. Më datë 15 Shkurt 2006, 2 Shkupi Flow publikojnë videoklipin "Se Prej Shkupit Vina"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dy Krenat

Smash

Exception

Motrat Sylejmani

Oki Dhe Vizioni

Motrat Bujari

Da Lee

Kadencat

Ego Band

Syndikata


Tags: 2 Shkupi Flow (Goca), 2 Shkupi Flow, Goca, 2shkupi Flow

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018