A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
2 TonTags: 2 Ton, 2ton, Arton Avdyli, Artoni N'beat
Origin: Ferizaj    Residence:        Age: 27   Zodiac sign: Akrepi  
2 Ton is a very famous singer and songwriter in hip-hop music. Emri i tij i vërtetë është Arton Avdyli dhe me muzikë ka filluar të merret që kur ishte fëmije. "2 Ton" nis si një projekt i përbashkët midis Arton Avdylit dhe Astrit Avdiut. Ne vitin 2009, ata publikuan albumin e parë me titullin "Vlersona". Ndërkohë që në vitet e fundit "2Ton" është kthyer në një projekt solo i Arton Avdylit. 2ton beri shum bashkpunime Lyric Master, Ghetto, D-komit, Ertila Koka, Dafina dauti, Big bossidy etj. Konga me e klikua... >> Full biography >>
  • Find 2 Ton on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  1172Albums:

» Add An Album »


» Add A Song » :: Prej Asaj Nate ::  
 :: Me Mu ::  
 :: Ani Nasht ::  
 :: Mu Kujtove Dje ::  
 :: Diçka Tjeter ::  
 :: Mos Ta Nin ::  
 :: Parameno ::  
 :: Pikë ::  
 :: 24h ::  
 :: Prej Zemres ::  
 :: Na Na ::  
 :: Tjerat ::  
 :: E Di Qa Thom ::  
 :: Na Dy ::  
 :: Ku Rrin ::  
 :: Ato ::  
 :: Kapi Lekt ::  
 :: Fer ::  
 :: Kom Kalu Me Ty ::  
 :: Qa Boj ::  
 :: Surpriza ::  
 :: Pa Dhun ::  
 :: Golden Eagle ::  Loading...Kalendari
17/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Shumë

  Aspak

  Jashtëzakonisht

Vote