A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2Ton - Ska Limit  (Feat. Dhurata Dora)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  58

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/10/2012

2012-10-06T20:17:03

Featuring

Dhurata Dora


2ton

Dooraa

Dhurata dora :

Lidhja jon ish kan perfect
ti me kishe dasht
E une te kisha dasht BACK

Gjithqka ish kan shum ma leht
Ti sme kishe lan e un nuk t kisha lan vet

Kejt tjerve bashk ja hupim met
Kur kishim vrapu pej qytetit n' Qytett

E spo du me ta bo Shmeck
Ama un shum mir e di
Qe kto sene n'Fillim i ke menu edhe tih

2x
Like oooo get it shawty
a po sheh ma t mir se un in this partty
ooouuu e ksuh te don ty
si un e ksuh menon per ty si un as NJO

Ska limit kur jena bashk te DY
E di sa m'ndjen edhe sa wleej per TY

BEJBI

Ska limit kur jena bashk te DY
E di sa m'ndjen edhe sa wleej per TY

2TON

2x
Une e di se sa m'ndjen ti !
Sa wlen ti!

Joou.. BEJBEBEJBE!

t'ndjej mndjen
e di me ty ja wlen
kur nuk tkom afer mungon
sa nuk e ki as iden

Nuk ka dilema cila o terma
E dim na dy per njoni tjetrin
See sa wlena

Ki me wrejt edhe vet
nuk kena nevoj per fjal
une komu kan me ty
edhe nuk mujn mena nal

HEEJ !

Heret ose won e marrin wesh 8on
spo du me dit !
Sa sum fjal per neve thon

HEEJ !

Une me ty menoj
me bo sene qe nuk i kem bo
Jom i sigurt qe per ty
gjith ko me pas koh

EY!

Whoo...

E kush te don ty
Si une ksuh menon per tyy

ASNJO !

3x
Ska limit kur jena bashk te DY
E di sa m'ndjen edhe sa wleej per TY

BEJBE


Lyrics submited by Diellza Shabani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018