A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

2Ton - Pikë


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  99

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/02/2016

2016-02-06T19:00:01

Lyrics:

2Ton

Video Production:

MAX Production


2Ton.
Qata sy pi njoh veq jon tu mu dok ndryshe
Prej atherit i paska ndryshu flokt
A pi len ti shoqet edhe une pi la shokt
T'mar edhe ikim me ni me ni me ni tjeter bot
Oooo nuk pe di se n'loj sun pe shtin
Une jom i vetmi qe asaj ja di rendesin
Kur pe nin me saks melodin
Gotat krejt nalt deri sa krejt ti pin
Kur t'kom pa at'her ndyshe je kon
Emrin ta kom dit po smuna me ta thon
Heren e par u kon qysh u kon
Sonte une vi ose vjen te un

Ref (2x)
Ma ke lan pik aaa
A bon me ik naaa
Deri nqit pik ku jena na
Na mir e njohim njani-tjetrin

E kom pa qe ka une pe kthen kryt
Kur e kqyri une ajo i largon syt
O ka bohet ajo kishe mu nuk o tum kqyr
Pom pelqen ma shum shum kur e shoh n'fytyr
Aaaaa krejt pi kall pot sillen verdall
Tjerat duken mir amo ti je tjeter shkall
Nuk e thom veq une t'thot secili djal
Tjert krejt po kqyrin amo un ko me t'marr
Kur te kom pa at'her ndryshe je kan
Emrin ta kom dit po smuna me ta than
Heren e par u kon qysh u kon
Sonte une vi ose vjen te un

Ref (2x)
Ma ke lan pik aaa
A bon me ik naaa
Deri nqit pik ku jena na
Na mir e njohim njani-tjetrin


Lyrics submited by Drilona   shemsa_likova
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018