A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: 2000 is a group/singers. Në Prill 2005, 2000 marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Qeni"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Grupi Fonia

Vivien

2b

Immortals

Crash-K

Eclips Energy

Star Girls

Crown Records

G-Host

Explicit Clicka


Tags: 2000

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018