A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: 25% is a singer. Në Nëntor 2007, Master Bass & 25% marrin pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Kam Stres". Në Nëntor 2010, Master Bass & 25% marrin pjesë në Kënga Magjike 2010 me këngën "Night Game". Në Maj 2014, 25% merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Ti S'ke Nevoje Per Money"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Behostar

Ciripupi

Edin Hoshi

Saja

Deadly

Toni-X

Bs Records

Arton Ferati

Ricksick

Ti-Zi Dog


Tags: 25%, 25 %, 25 Perqind

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018