A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: 2b is a not so popular group/singers. Më datë 24 Qershor 2009, 2b publikojnë videoklipin "Stop", në bashkëpunim me Ene....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albi Dhe Eri

Armial

Pozitiv Records

Raiders

0290

Joker

Okupatorat

Blue String Band

Dpk

Bardh E Zi


Tags: 2b

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018