A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
2b-Records

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: 2b-Records is a group/singers. Më datë 14 Shkurt 2012, 2b-Records publikojnë videoklipin "Pa Politik"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Deep Manics

South Crow

2b

A.F.M

Vivien

Immortals

Star Girls

Gss

Grupi Morfina

Orchid Trip


Tags: 2b-Records, 2brecords, 2b Record's

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018