A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Age:
  • 16
BIOGRAFIA: 2D is a popular group/singers of Hip-Hop music. Grupi 2D osht i themeluar ne vitin 2002 por i njohur ne at koh si grupi RINIA E HUMBUR ku ne fillim ishin 2antar DOGANOS & DEMO ne at koh realizuan kengen vdekje nga droga me bashkupin ANDI RANDOBRAVA mirepo musica nuk u publikua per arsye personale... dhe deri ne vitin 2008 kur me iniciativen e DOGANOS per te vazhduar karieren me music ai vendosi qe te filloj nga e para dhe pika e par si primare qe ishte .. ai beri nderrimin e emrit te grupit ng...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Abstract

Alboholics

Retrovizorja

Legenda

Madd Dogs

Etno Classic

Hithat

Humus

Bloody Foreigners

Grupi Polifonik I Mallakastres


Tags: 2d, 2 D, Doganos, 2d Doganos, Rinia E Humbur

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018