Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
2d

Tags: 2d, 2 D, Doganos, 2d Doganos, Rinia E Humbur

  Age: 15  
2d is a popular music group/band. Grupi 2D osht i themeluar ne vitin 2002 por i njohur ne at koh si grupi RINIA E HUMBUR ku ne fillim ishin 2antar DOGANOS & DEMO ne at koh realizuan kengen vdekje nga droga me bashkupin ANDI RANDOBRAVA mirepo musica nuk u publikua per arsye personale... dhe deri ne vitin 2008 kur me iniciativen e DOGANOS per te vazhduar karieren me music ai vendosi qe te filloj nga e para dhe pika e par si primare qe ishte .. ai beri nderrimin e emrit te grupit ng...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4lyrics.al © 2007 - 2017