lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
2die4Tags: 2die4, 2 Die 4, To Die For, Niku, Bledi Milioneri
2die4 is a popular music group/band in hip-hop music. Grupi 2die4 eshte krijuar ne 25 gusht 1999 nga 3 djem fierake: Bledar Papathemiu ( Bledi Milioneri ), Niku Malo dhe Ervini Papuciu . Pas disa regjistrimeve me shume si prova ne vitin 2000, vjen dhe albumi i pare `Jetes sone` qe doli ne shtator 2001, kenget e ketij albumi u regjistruan ne muajt e pare te atij viti. Albumi u shoqerua me video klipin perkates `Jetes sone 3`. Veçoria e albumit `Jetes sone` ishin tekstet dhe tematikat e ndryshme qe tr... >> Full biography >>
  • Find 2die4 on social networks:


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  22 :: Jetes Sone 3 ::  
 :: Djemte E Keqinj ::  Loading...Kalendari
27/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Afrim Muçiqi
Afrim Muçiqi
48 vjeç
Anonimos
Anonimos
29 vjeç
Bobby Valentino
Bobby Valentino
37 vjeç

This Week's Poll
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Katy Perry

  Taylor Swift

  Rachel Platten

Vote