A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  37
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: 2die4 is a popular group/singers of Hip-Hop music. Grupi 2die4 eshte krijuar ne 25 gusht 1999 nga 3 djem fierake: Bledar Papathemiu (Bledi Milioneri), Niku Malo dhe Ervini Papuciu. Në shtator vitin 2001, 2Die4 publikojnë albumin "Jetes Sone". Pas disa regjistrimeve me shume si prova ne vitin 2000, vjen dhe albumi i pare, kenget e te cilit u regjistruan ne muajt e pare te atij viti. Albumi u shoqerua me video klipin perkates "Jetes sone 3". Veçoria e albumit "Jetes sone" ishin tekstet dhe temat...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Bledi Milioneri

(Former member)

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Yjet E Panjohur

Zinxhirt

Alboholics

Ufo Click

G-Gold Army

Abstract

Kthetrat

B.F.P

Banda Butuesi

Grand Thugz


Tags: 2die4, 2 Die 4, To Die For, Niku, Bledi Milioneri

2die4 in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018