A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
2etnik is a group/singers.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kings

Ninety Six Record's

Samch3

Muhagjert

Ak-47

South Crow

Kori Zijadin Ismaili

Vllezerit Seferi

Zona

Grupi Avanti


Tags: 2etnik, 2 Etnic, 2 Etnik, 2etnic

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018