A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: 2faces is a popular group/singers of Hip-Hop music. Më datë 23 Gusht 2010, 2faces publikojnë videoklipin "Money Money". Më datë 14 Dhjetor 2011, 2faces & Double K publikojnë videoklipin "Pozita Jem". Më datë 5 Maj 2012, 2faces publikojnë videoklipin "Ka Po Shkon". Më datë 19 Janar 2013, 2faces publikojnë videoklipin "Honey". Më datë 10 Maj 2013, 2faces publikojnë videoklipin "Show", në bashkëpunim me Young Ghetto....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Revivalz

Septics

Eki-Nox

Shqiponjat

Mc Records

Brotherhood

Abstract

Orginallat

A.D.X

Krem Dela Krem


Tags: 2faces, 2 Faces, Orssy-G, Nessi

Add an e-Card




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018