A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
2kings

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: 2kings is a group/singers. Jan Rap Group te cilet jan fomuar ne vitin 2009 ne Fushë kosovë. Antarët janë ILIR DEMAJ dhe LORIK MJEKU. Ky grup ka bërë duete me këngtarin dhe producentin e njohur Dr.Nushi dhe me këngtarin nga Maqedonia Jussi. Ata kane bërë boom në vitin 2010 me këngën "Për ty jetoj" ft. Jussi dhe "Magnetik" ft. Dr.Nushi. Në Korrik 2011, 2kings marrin pjesë në Kosova Fest 2011 me këngën "Sun Gjen". Më datë 29 Korrik 2012, 2kings publikojnë videoklipin "E...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Real Stars

Eclips Energy

Grupi Avanti

Vllezrit Mehmeti

Crazystars

Super 700

Emcees

Tnb

Mega Family

Top String Quartet


Tags: 2kings

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018