A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
2kings

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: 2kings is a group/singers. Jan Rap Group te cilet jan fomuar ne vitin 2009 ne Fushë kosovë. Antarët janë ILIR DEMAJ dhe LORIK MJEKU. Ky grup ka bërë duete me këngtarin dhe producentin e njohur Dr.Nushi dhe me këngtarin nga Maqedonia Jussi. Ata kane bërë boom në vitin 2010 me këngën "Për ty jetoj" ft. Jussi dhe "Magnetik" ft. Dr.Nushi. Në Korrik 2011, 2kings marrin pjesë në Kosova Fest 2011 me këngën "Sun Gjen". Më datë 29 Korrik 2012, 2kings publikojnë videoklipin "E...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Grupi Folklorik Gostivari

Realitet

Bs Crew

Indri Dhe Kooperativa

Xhoi And Iroson

Galeria 90

Deep Manics

Ujqit

Bakashanta

Star Girls


Tags: 2kings

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018