A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
2ooll-G

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: 2ooll-G is a singer. Bunjamin Arifi i njohur si 2ooll-G filloi karieren si 13 vjeqar e mbaroj shkollen Fillore Ne Kongresin e Manastirit dhe Emri 2ooll-G esht i perber nga Bunjamin(2ooll-G) Arifi - 2ooll-G Ne vitin 2010 e beri kengen e 1 Kendoi Gangstah ne Çdo keng te tij fol Vetem per inatgjit, 2ooll-G i inqizon kenget ne Studion e Dj Suat, 2ooll-G me 1 shok te tina e formoj nje Grup Emri i grupi eshte Grand Style....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Shoni Shon

R.G

Noisim

Fiori Lc

Shpendos

Wothi

Titullar 3d

Drilon Zekaj

Xx-Busy

Timos


Tags: 2ooll-G, Bunjamin Arifi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018