A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • #
  • 2po2
  • Ori Dashni E Mjera

2po2 - Ori Dashni E Mjera


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2001

2001-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Nuk Dorezohemi Lehte"It's a long time that we try finding the lyrics to "Ori Dashni E Mjera" sung by 2po2.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from 2po2 attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018