A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: 2tru is a popular songwriter. Më datë 5 Tetor 2017, Alida publikon videoklipin "Mall", në bashkëpunim me 2Tru. Muzika e këngës u punua nga Alida, Xinemedia, teksti u shkrua nga Alida, 2tru. Videoklipi u prodhua nga Gold Productions....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Asdren Rrahmani

Sami Aliu

Ilir Livoreka

Alban Male

Mark Luli

Kadri Sherifi

Sabri Bajgora

Perparim Ademi

Miti Geci

Bashkim Gjyriqi


Tags: 2tru

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018