A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
3 Fish Platin

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: 3 Fish Platin is a group/singers of Hip-Hop music. Në Prill 2005, 3 Fish Platin marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Fiesta". Në Prill 2006, 3 Fish Platin marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Raundi Final,"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tingujt E Zemres

T-Fam

T1gr4t

O.R.G

HitBoyz

Zineflw

RealGangsta

Arm

Maskat-G

Treshat


Tags: 3 Fish Platin, 3-Fish Platin, Trefish Platin, 3fish Platin

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018