A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
3 Treshi

Tags: 3 Treshi, 3treshi, Jetmir, Jetmir Gashi

Residence:        Age: 22   Zodiac sign: ♑ Bricjapi  
3 Treshi is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Jeton ne Prishtine. Jetmiri tani ne fund te vitit 2015 ka lansuar dy kenge me nikename apo me nofken 3Treshi. Eshte kengetar dhe kompozitor kengesh ne kompanin Urban Entertainment. Ne fillim te karrieres se ti qe nga viti 2010 ka punuar me producentin Andin Randobrava pas tij ka punuat me Reperin nga grupi TBA Barooti dhe qe nga viti 2012 ai eshte pjese e kompanis muzikore Urban Entertainment me kompozitor Chipsi dhe eshte nen menagjimin e vllaut...

>> Full biography >>


  • Find 3 Treshi on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018