A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  4
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: 4US is a popular group/singers of Hip-Hop music. 4US eshte nje Hip-Hop Grup nga Shkupi i perbere nga Az, N.O, BeLa G, DouBle B dhe Money Maker. Më datë 2 Mars 2010, 4US publikojnë videoklipin "Hejj", në bashkëpunim me Rina. Në Qershor 2010, 4Us marrin pjesë në Çelësi Muzikor 4 me këngën "N'shkup". Më datë 18 Tetor 2011, 4US publikojnë videoklipin "Sonte", në bashkëpunim me Dj Suat. Më datë 18 Tetor 2011, 4US publikojnë videoklipin "Ngoje". Në vitin 2012, 4Us publikojnë albumin "D...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Master Bass

ETB 57

Antrax

Misterioz

Rikthimi

Brotherhood

Mc Records

St Clicka

Krem Dela Krem

Kurorat Fiks


Tags: 4us, 4 Us

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018