A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  4
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: 4US is a popular group/singers of Hip-Hop music. 4US eshte nje Hip-Hop Grup nga Shkupi i perbere nga Az, N.O, BeLa G, DouBle B dhe Money Maker. Më datë 2 Mars 2010, 4US publikojnë videoklipin "Hejj", në bashkëpunim me Rina. Në Qershor 2010, 4Us marrin pjesë në Çelësi Muzikor 4 me këngën "N'shkup". Më datë 18 Tetor 2011, 4US publikojnë videoklipin "Sonte", në bashkëpunim me Dj Suat. Më datë 18 Tetor 2011, 4US publikojnë videoklipin "Ngoje". Në vitin 2012, 4Us publikojnë albumin "D...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Zinxhirt

Kunder Dhuna

E7

Alboholics

Newporn

Mc Records

Septics

B.F.P

Alba Kingz

Forty Oz


Tags: 4us, 4 Us

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018