A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: 4x4 is a popular group/singers of Rock music. Rok grupi “4X4” ka sjellë versionin e tyre të hitit të vjetër, “Të shtrirë mbi kanape”, të kënduar nga “Gjurmët”. Kënga është pjesë e albumit “Albanika”, ndërsa përpunimin dhe orkestrimin e kanë bërë anëtarët e grupit. Grupi “4X4” është themeluar në vitin 2015 dhe bën muzikë të zhanrit ‘hard rock’. Përbëhet nga Flamur Prapashtica (kitarë), Gëzim Muriqi (bas), Labinot Zogiani (bateri) dhe Ardian Behrami (vokal). Më datë 3 Korrik 2017, 4x4 publi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ardian Behrami

(Current member)

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Grupi Simbol

Pinkmetal

Germs

Magnituda

Permit Of Stay

Red Dog

Haliband

Sunrise

Akullthyesit

Grupi Na


Tags: 4x4

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018