A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: 4x4 is a popular group/singers of Rock music. Rok grupi “4X4” ka sjellë versionin e tyre të hitit të vjetër, “Të shtrirë mbi kanape”, të kënduar nga “Gjurmët”. Kënga është pjesë e albumit “Albanika”, ndërsa përpunimin dhe orkestrimin e kanë bërë anëtarët e grupit. Grupi “4X4” është themeluar në vitin 2015 dhe bën muzikë të zhanrit ‘hard rock’. Përbëhet nga Flamur Prapashtica (kitarë), Gëzim Muriqi (bas), Labinot Zogiani (bateri) dhe Ardian Behrami (vokal). Më datë 3 Korrik 2017, 4x4 publi...

>> Full biography >>


Ardian Behrami

(Current member)

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Red Dog

Grupi Simbol

Bystander

Sunrise

Germs

Permit Of Stay

Troja

Grupi Na

Haliband

Akullthyesit


Tags: 4x4

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018