A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: 5 Plus is a popular group/singers. Në Qershor 2002, 5 Plus marrin pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Tani Ose Kurr". Në Maj 2004, 5 Plus marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Tani Ose Kurr". Në Maj 2007, 5 Plus marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Clubbing". Më datë 25 Nëntor 2007, 5 Plus publikojnë videoklipin "Erdha"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Motrat Kabashi

55 Vizionar

Interplay Clicka

High

Dy Krenat

Yjet

Grupi I Burrave

Tingulli I Zjarrtë

G3

Vellezerit Curri


Tags: 5 Plus, 5plus, 5 , Five Plus

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018