A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  20
BIOGRAFIA: 52oni is a popular singer and songwriter. Më datë 12 Dhjetor 2012, Shqiponjat publikon videoklipin "Duhesh Me Ndryshu", në bashkëpunim me 52oni. Muzika e këngës u punua nga Maringlen Boja. Më datë 25 Mars 2013, Lil Bn publikon videoklipin "Big Love", në bashkëpunim me 52oni. Më datë 25 Mars 2013, 52oni publikon videoklipin "Vellait Tim", në bashkëpunim me Miri Kamzes & Lil Bn. Më datë 25 Mars 2013, Lil Bn publikojnë videoklipin "T'bon Dom", në bashkëpunim me 52oni & Miri Kamzes....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Betim Behluli

Valon

Shpetim Berati

Xhimxhima

Adem Barbullushi

Tonin Xharavina

Kol Nikprelaj

Dre-To1

Onyox

Alim Dahuti


Tags: 52oni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018