A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: 6mc is a group/singers. 6mct jon formu pak para vitit t`ri kur e kan qit edhe kangen e pare tash n 2010tn e kan qit edhe 1 kang t`re Apet Bashk n`6mc bojn pjes 4antar tpishtolit edhe 2e7qa. Armend "menn2" Ramizi Fisnik "farL.ak" Arifi Egzon "eX-Soldier" Behluli Erdones "sHmekk'z" ???? Getuar "Golden Gun" Sadriu Valdrin "Papirus" ????...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gss

Bakashanta

Street Industry

Out Laws

Street Alba

Redblackeaglez

Agus-Sejdo

Bass'ex

Slim Hiths

Blitz


Tags: 6mc

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018