A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: 7me7 is a popular group/singers. Në Maj 2004, 7me7 marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Eksperi-Mental". Në Prill 2005, 7Me7 marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Nese". Në Maj 2007, 7Me7 marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Flutura". Në Maj 2008, 7me7 marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Ajo". Më datë 18 Prill 2008, 7me7 publikojnë videoklipin "Qielli". Më datë 18 Prill 2008, 7Me7 publikojnë videoklipin "Keq". Më datë 18 Prill 2008, 7Me7 publikojnë videokli...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

S Forest

Grupi Myzeqeja

Out Life

T.A.R

Albamic

Kontrast

Indigos

Post Scriptum

Players

Grupi Ismail Qemali


Tags: 7me7, 7 Me 7

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018