A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
8kg

Tags: 8kg, Sabri Nebiju

Origin: Shkup    Residence:        Age: 29   Zodiac sign: Bricjapi  
8kg is a not so known singer. Emri i vertete eshte Sabri Nebiju dhe lindi ne Maqedoni, por tani per tani jeton ne Gjermani. Më datë 3 Qershor 2011, 8kg publikon videoklipin "Me Fal", në bashkëpunim me Xhezahir Elezi (xheza)....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  6

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018