A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Shkup 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: 8kg is a singer. Emri i vertete eshte Sabri Nebiju dhe lindi ne Maqedoni, por tani per tani jeton ne Gjermani. Më datë 3 Qershor 2011, 8kg publikon videoklipin "Me Fal", në bashkëpunim me Xhezahir Elezi (xheza)....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Jasmin

B-Ullet

Backy

Dj Bungi

Tonny-D

Elvin A.K.A Mbreti

A Loc

Leonard Alija

Don Pate

Valon Krasniqi


Tags: 8kg, Sabri Nebiju

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018