A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: A.B.I is a popular group/singers. Ne ket grup bejn pjes Bx-a, JimmyKova, Press, Phenom, Slik, Pejoni o39, Bigg AL dhe Canz, te cilet ben edhe albumin "A.B.I IS BACK" po ashtu ben edhe nje vidoklip. Më datë 8 Tetor 2006, A.B.I publikojnë videoklipin "Iz Back". Më datë 26 Mars 2008, A.B.I publikojnë videoklipin "Na Jem A.B.I". Më datë 18 Maj 2008, A.B.I publikojnë videoklipin "Qetu Na Ki". Më datë 9 Janar 2012, A.B.I publikojnë videoklipin "Konsulmojm Problem", në bash...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albi Dhe Eri

Kthjellu

Zogjte E Nates

Kadenca Dhe Naseri

Potpuri Me Bilbilat

Gillespie

Orient Express

Motrat Krasniqi

Magma

Vëllezërit Zikolli


Tags: A.B.I., A.B.I Comrades, Abi, A.B.I

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018