A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: A.B.I is a popular group/singers. Ne ket grup bejn pjes Bx-a, JimmyKova, Press, Phenom, Slik, Pejoni o39, Bigg AL dhe Canz, te cilet ben edhe albumin "A.B.I IS BACK" po ashtu ben edhe nje vidoklip. Më datë 8 Tetor 2006, A.B.I publikojnë videoklipin "Iz Back". Më datë 26 Mars 2008, A.B.I publikojnë videoklipin "Na Jem A.B.I". Më datë 18 Maj 2008, A.B.I publikojnë videoklipin "Qetu Na Ki". Më datë 9 Janar 2012, A.B.I publikojnë videoklipin "Konsulmojm Problem", në bash...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dostat

Rap Up Epidemic

Shtegtart

Cyber Hand

55 Vizionar

Interplay Clicka

High

Dy Krenat

G3

Pesha E Fatit


Tags: A.B.I., A.B.I Comrades, Abi, A.B.I

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018