A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
A-Connection

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: A-Connection is a popular singer of Hip-Hop music. Në Maj 2007, A-Connection merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Pa Lidhje". Më datë 13 Gusht 2008, A-Connection publikon videoklipin "Kritika Jone", në bashkëpunim me L.Q.....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Hanello

Tonic

Tenka (Big Papi)

Ardi G'B

Kamaco

Mercy

Mad Flow

G-As

Blake

Flambo


Tags: A-Connection, A Connection, Aconnection

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018