A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: A.D.N is a group/singers. Në Maj 2004, A.D.N marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Ekzistoj"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Zona

Kings

G-Host

Power Rap

Explicit Clicka

2b

Galaxicstar

Crash-K

Eclips Energy

Shqiponja Zeze


Tags: A.D.N

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018