A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: A.D.X is a popular group/singers of Hip-Hop music. Në Prill 2005, A.D.X marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "S.O.S. (Virusi A.D.X)". Në Qershor 2005, A.d.x marrin pjesë në VFM 2005 me këngën "Mesnata". Më datë 25 Janar 2009, A.d.x publikojnë videoklipin "Motra Jone", në bashkëpunim me Hamko. Me këtë këngë, A.d.x marrin pjesë në Top Fest 6 në vitin 2009. Më datë 1 Korrik 2013, A.D.X publikojnë videoklipin "Princesha Jem". Më datë 23 Korrik 2016, A.D.X publikojnë videoklipin "Fustani",...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kurorat Fiks

Septics

Nolis Clicka

New Stars

2faces

Hija E Jetes

Revivalz

Shkupi Soldiers

Shqiponjat

Krem Dela Krem


Tags: A.D.X, A.D.X., Adx

A.D.X in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018