A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
A.G. (Alban Gajraku)

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: A.G. (Alban Gajraku) is a popular singer. Në Maj 2012, A.G. merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Night Shine", në bashkëpunim me Smoke Shaky. Në Korrik 2012, A.G. merr pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "N'club"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sivi

Ilir Tironsi

Arben Sefedini

Ilir Suku (Likja)

Faik Ismajli

Agim Shytani

Eniss-I

Snnuffi

Fran Lucaj

Lickey


Tags: A.G. (Alban Gajraku)

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018