A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
A LocTags: A Loc, A-Loc
Origin: Shkup    Residence:        Age: 25  
A Loc is a not so known singer. Emri i tij i artit eshte A LOC dhe rrejdh nga emri i tij i vertete qe eshte Arlind Loku. Ka lindur dhe jeton ne Shkup.... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4.6 / Votes cast:  5 :: 100 Vjet N`harres ::  Loading...Kalendari
24/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

This Week's Poll
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Dafina Zeqiri

  Capital T

  Gent Fatali

Vote