A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: A.R.T is a group/singers. Në Maj 2010, Art marrin pjesë në Top Fest 7 me këngën "Mace E Zeze"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

2b

Grupi Avanti

Bloody Albanian

Explossiv

Fluturuesit

Maska

Rapcode

All In Band

Street Alba

4 Steps


Tags: A.R.T, Art, Drilon Shala

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018