A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Gostivar 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: A62 is a singer. A62-emri i vertet eshte Arlind Ameti. SHKOLLEN Fillore e kreu ne fshatin CEGRAN kurse te mesmen ne GJIMNAZIN (SH.M.K) GOSTIVAR ne atë koh Arlindi ishte nje nxenes i shkelqyer masi filloj te meret me muzik rrep shum i ri dhe kur u bë klasa e 5 u bo shum problematik filloi te ike nga mesimi nuk i kushtonte vemendje askuj bile shum professor ankoheshin pre Arlindit e nga SHKOLLA Fillore e perjashtuan 4 her per 3 vjet po ai prap se prap nuk ndrishoi ...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Eni-G

Papel G

Mc.Yahoo

X1

Nissy

Backy

B-Ullet

Kann1

Mastercif

Dit


Tags: A62, Arlind Ameti

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018