A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1.5 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Kumanove 
  • Residence:
  • Maqedoni 
  • Age:
  • 43
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Abaz Selmani is a songwriter. AUTOBIOGRAFI: Rreth 15 vite me pare kam filluar te shkruaj texte kengesh. Deri me tani kam punuar me shume kengetar dhe kengetare te njohura te estrades shqiptare sic jane: Xheza, Shyhrete Behluli, Remzije osmani, lori, Shpat Kasapi, Engjellusha Saliu, Big Mama, Bertan Asllani, Gena, Adelina Tahiri, e shum te tjere. Bashkpunoj me kompozitorin Rrahman Kryeziun si dhe me Ardian dhe Artan Kastratin. Kam te kryer fakultetin e administrates se biz...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Artan Mezini

Samer Agolli

Ajet Shala

Shefqet Gjocaj

Luan Bakiu

Besnik Palnikaj

Edon Ramadani

Genci Malaj

Egzon Bajraliu

Leart Boshnjaku


Tags: Abaz Selmani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018