A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Abdullah Troshupa

Choose star rating

Rating:  1.8 / Votes cast:  11
Abdullah Troshupa is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Petros Tserkezis

Xhavit Ismailaga

Nehar Lama

Gazmend Beqaj

Valentin Juncaj

Vilson Junçaj

Irakli Lefteri

Faik Gashi

Valmir Fazliu

Engjëll Gashi


Tags: Abdullah Troshupa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018