A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
  • Origin:
  • Kukes 
  • Residence:
  • Angli 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Ace is a popular singer of Hip-Hop music. Besmir Mata, i njohur si Ace, emigroi ne Londer qe ne moshen 13 vjeq, dashnia per rrugen dhe muziken Hip-Hop e quan drejt Rrepit Ku Krijoi Grupin Liber i Gjakosun (LIG) Pjes e Kompanis King Records. Ka prezantuar mixtape "Luft per gangsterrizem". Tani Ace bashkpunon me nje nga kompanite me te forta per rrep 'king-records' dhe se shpejti do te prezanoje albumin e ri me te cilin eshte duke punuar. Besmir Mata Ose si i e njohim te gjith Liber I Gjak...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts

Mixtape Produkti Blindum (2010)

Luft Per Gangsterrizem (2008)


» Add A Song »


Related Artists:

Lil Koli

JR

Varrosi

Stealth

Addi

Zero

Ibra-G

KMC

Doza

Leuname


Tags: Ace, A-C-E

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018