A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adalena Seferi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17
  • Origin:
  • Tepelene 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Adalena Seferi is a popular singer of Pop music. Adalena Seferi, njohur me emrin e artit Lena, eshte nje kengetare e re e cila po debuton fuqishem ne tregun muzikor shqiptar. Kontakti i saj me muziken nis ne moshen 17 vjecare ku ajo largohet nga qyteti i saj i lindjes Tepelena per ne Tirane.Fillimet e saj me muziken live nuk kane qene aspakt te lehta,por Adalena ka arritur qe te veteshkollohet, ne menyren me t mire te mundshme. Brenda pak kohesh ka arritur tek kete sukses gjithashtu te jete nje...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Linda Sadiku

Laura Nezha

Marjeta Billo

Olta Boka

Luana Vjollca

Xhesika Ndoj

Enxhi Nasufi

Selma Bekteshi

Sabina Dana

Emmy


Tags: Adalena Seferi, Adalena, Lena

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018