A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adea Pula

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  94
  • Origin:
  • Gjakove 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Adea Pula is a popular singer of Pop & Kids music. Ajo duket mjaft e re por njëkohësisht e bukur dhe me linja trupore të përsosura. Ka te mbaruar Shkollen e mesme te muzikes 'Prenk Jakova' në Prishtinë per Solo kendim, Kanto dhe Piano. Aktualisht studion ne Fakultetin Juridik. Adea filloi karrierën e saj si këngëtare për fëmijë, duke argëtuar gjeneratat e reja për vite me radhë. Shkollën fillore dhe të mesme I kreu në Prishtinë ku edhe ishte pjesë e programeve të ndryshme shkollore që mbaheshin...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Pamela Kovaçi

Ester Hoxha

Fiorela Sahiti

Nita Bahtiri

Nita Latifi

Vjosa Selmani

Adelina Jashari

Adelina Spahija

Besiana Shkodra

Bleta Brovina


Tags: Adea Pula

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018