Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • lyrics.al

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Adelina Ismaili - "Sepse Je Ti"

Teksti origjinal i kenges

Nuk kam me frike
Ty do ta them
Se jam,do te jem gjithçka
Ti me ke.

Me buzeqesh dhe nuk me flet
Krijon nje tjeter bote
Vetem per ne e malli me merr
Kur n'gjume ti fle
Pa gjume te te pres
Te te them e para "miremengjes".
Miremengjes baby
Miremengjes zemer
Miremengjes sepse...

Ref (4x):
Sepse je ti
Dhe ndjesia me e vogel merr kuptim
Sepse je ti
Me ke rilindur dhe ti e di
Dhe ti e di.
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018