A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Adelina Ismaili - Ti Do Të Martohesh


Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Top Hitet"

Song from the album:

"S'jam Sex Bomb"


Krejt qka kam do ti jipja kurr ne jetë ty t'mos kisha pa,
s'di vlla kujt n'këtë botë kaq e re gjynahet me ja la,
kishim lind në kohë kur Zoti njerzve fat nuk ju ka nda,
mbaje mend pas teje n'dashuri kurr më s'kam me ra.

Se ti do të martohesh-unë do martohem por n'dorë më s'do të mbaj,me ty kur të takohem shpejt do t'largohem e sikur fmi do t'qaj.Se ti do të martohesh-unë do martohem por n'dorë më s'do të mbaj,me ty kur të takohem shpejt do t'largohem e sikur fmi do t'qaj.

Tash e ke vështirë por ti je mashkull e mua më harron,
e unë jam e mallkuar sepse femra veq një herë dashuron,
edhe mua fjala në fyt më prehet kur them se kshtu nuk ban,
do t'vjen dita,qielli do t'ua kthej atyre që na ndan.

Se ti do të martohesh-unë do martohem e n'dasëm nuk do t'vij,
me ty kur të takohem shpejt do t'largohem e do të qaj si fmi.Se ti do të martohesh-unë do martohem e n'dasëm nuk do t'vij,
me ty kur të takohem shpejt do t'largohem e do të qaj si fmi.

Oooo sa më djeg kur thu se ende m'don,mirë e di se kjo jetë..


Lyrics submited by Doruntina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018