A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adelina Ismaili - Fakt


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Prej Fillimit..."


Fakt qe kam qene shume e lazdruar
fakt qe shume here edhe e shfrenuar,
ndoshta dhe isha gabim i yti por tash
ngushllohu s'jam problem i yti.

Fakt qe me ty skam dite si te ja beje,
gjithemon me frike se do te gaboje
Fakt qe une ty shume te kam munduar ,
fakt qe edhe veten shume e kam maltretuar.

Per ty, per ty gjithmon e kuptushme
per ty, per ty cdohere e degjushme
dhe shume e here une kam gabuar
se si e qmendur te kam dashuruar

Per ty, per ty gjithmon e kuptushme
per ty, per ty cdohere e degjushme,
si une kurr ti nuk e gjen dot
per ty kam qene me e mira ne bote.


more...
lyrics.al © 2007 - 2018