A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adelina Ismaili - Kur Femra Hakmerret


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Mbretëreshë E Robëreshë"


Femër jam dhe un,
mundem me buzëqesh
di edhe me gënjy se të kam besu
o sa mirë di, ty me të aktru
e shumë më mirë, edhe me duru.

Femër jam dhe unë,
di t'jem e rrëzikshme
di me fal gabim, e me të gëzu
asnjëherë nuk mundem me harru
hakmerrëm, hakmerrëm se të du!

Ref:
Kurr femra hakmerret
ti nuk e ndjen.
Edhe kur shkatërrohesh
ti nuk e vëren.
Hakmerrët femra
s'ke ku ik
e di që djegi vetën
veq ty me të fik!


Lyrics submited by  Annonim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018