A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adelina Ismaili - Kur Femra Hakmerret


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  5

Comments

(0)

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Mbretëreshë E Robëreshë"


Femër jam dhe un,
mundem me buzëqesh
di edhe me gënjy se të kam besu
o sa mirë di, ty me të aktru
e shumë më mirë, edhe me duru.

Femër jam dhe unë,
di t'jem e rrëzikshme
di me fal gabim, e me të gëzu
asnjëherë nuk mundem me harru
hakmerrëm, hakmerrëm se të du!

Ref:
Kurr femra hakmerret
ti nuk e ndjen.
Edhe kur shkatërrohesh
ti nuk e vëren.
Hakmerrët femra
s'ke ku ik
e di që djegi vetën
veq ty me të fik!


Lyrics submited by  Annonim
more...
lyrics.al © 2007 - 2018