A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Adelina Ismaili - Largohu Nga Frajeri Im


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Song from the album:

"S'jam Sex Bomb"


Sa herë që të shoh, tensioni më hyp
t'i kisha nxjerrë mori të dy sytë.

Largohu qiko nga frajeri im
mos gabo me k'qyr më shpirtin tim
ai m'ka mu, e ti verq rri e plas
mos u lodh me i shku si lopë përmas.

O le rahat bre, se ai femër ka
ajo jam unë e n'Bingo i kam ra.

Largohu qiko nga frajeri im
mos gabo me k'qyr më shpirtin tim
ai m'ka mu, e ti verq rri e plas
mos u lodh me i shku si lopë përmas.

aman aman jolla sherjolla
aman aman jolla sherjolla...


Lyrics submited by Tribal
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018